נערים ט

מוקדמות

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 מכבי חדרה 3119 46 4 6 +
2 המחסלים 2954 27 13 5 +
3 טל פלח 2886 25 21 4 -
4 ליכטנשטיינס 2989 0 60 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 2
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הבחורים הטובים 2845 42 15 6 +
2 רועי בבכנוב 3030 38 22 5 +
3 נדב יפת 2872 40 23 4 -
4 יהונתן אלמוג 3004 0 60 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 3
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 ניר מילוא 2916 27 17 6 +
2 רועי פיצחזדה 2876 29 23 5 +
3 סינים 3026 26 22 4 -
4 נועם אבן עזרא 2884 11 31 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 4
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 האלופים 2790 29 11 6 +
2 טופי ליצ'י 2968 26 14 5 +
3 איתי סולמי 3040 16 24 4 -
4 תומר בילט 2819 8 30 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 5
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 חומוס ציפס בלי סלט 2966 38 32 6 +
2 הקוקים 3069 31 29 5 +
3 אברה קדברה 3103 27 29 4 -
4 הזומפים 2786 33 39 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 6
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 עמנואל וילוריה 3038 26 17 5 +
2 קפטן הוק וחזרזירי האבטיחים 3113 25 17 5 +
3 רועי פיצחדזה 3021 22 24 5 -
4 שון טבצ'ניקוב 3042 14 29 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 7
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 the gang 3115 34 21 7 +
2 שם טוב 2967 38 33 7 +
3 לאבדיפ גמו 3039 35 30 7 -
4 הקיבוצניקים 2823 32 38 5 -
5 הפיות 3209 25 42 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 8
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 שיפודי ציפורה 2913 49 29 8 +
2 שמביולוק וגמדי הגינה: מלחמת האינסוף 3114 43 26 7 +
3 K.A.K 2772 36 38 6 -
4 הרי ירושלים 2914 37 45 5 -
5 אבישי קשני 2887 18 45 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

1/8 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הבחורים הטובים 2845 15 4 2 +
2 רועי בבכנוב 3030 7 3 2 +
3 רועי פיצחזדה 2876 11 7 2 +
4 ניר מילוא 2916 9 6 2 +
5 הקוקים 3069 15 5 2 +
6 חומוס ציפס בלי סלט 2966 11 5 2 +
7 the gang 3115 5 4 2 +
8 שיפודי ציפורה 2913 9 5 2 +
9 מכבי חדרה 3119 3 7 1 -
10 המחסלים 2954 4 15 1 -
11 טופי ליצ'י 2968 6 9 1 -
12 האלופים 2790 7 11 1 -
13 קפטן הוק וחזרזירי האבטיחים 3113 5 11 1 -
14 עמנואל וילוריה 3038 5 15 1 -
15 שם טוב 2967 5 9 1 -
16 שמביולוק וגמדי הגינה: מלחמת האינסוף 3114 4 5 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 8 | הצג משחקים

1/4 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הבחורים הטובים 2845 11 7 2 +
2 ניר מילוא 2916 10 4 2 +
3 חומוס ציפס בלי סלט 2966 12 7 2 +
4 הקוקים 3069 11 7 2 +
5 רועי בבכנוב 3030 4 10 1 -
6 רועי פיצחזדה 2876 7 11 1 -
7 the gang 3115 7 11 1 -
8 שיפודי ציפורה 2913 7 12 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 4 | הצג משחקים

1/2 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הבחורים הטובים 2845 17 8 2 +
2 חומוס ציפס בלי סלט 2966 8 7 2 +
3 ניר מילוא 2916 7 8 1 -
4 הקוקים 3069 8 17 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הבחורים הטובים 2845 16 10 2 +
2 חומוס ציפס בלי סלט 2966 10 16 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | הצג משחקים