קטסל בנים ו

מוקדמות

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הוינרים 2895 26 4 4 +
2 אריות 2880 24 6 3 -
3 אריאל אביאב 2879 0 40 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 2
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 המיקמקים 2969 25 9 4 +
2 ילדי הכפר 3166 11 21 3 -
3 גפן 3112 11 17 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 3
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 נהרי ליאם 2838 25 2 4 +
2 THE WINNERS 2893 4 5 3 -
3 שז"ר 2964 0 22 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 4
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 טומקה 2742 18 7 4 +
2 השדונים 3132 14 12 3 -
3 No fear 2918 4 17 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 5
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 אין שם 4 2798 20 6 4 +
2 השוורים 2866 8 15 3 -
3 לא מתייאשים 2892 9 16 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 6
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 Dream Team 3122 19 12 4 +
2 The Storm 3125 11 13 3 -
3 אורנית בולס 2941 10 15 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 7
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 המקובלות 2787 24 3 4 +
2 עילאי בדש 3051 10 7 3 -
3 tha wolves 2849 3 27 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 8
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הפוטטנים של צ'יקו 2806 16 6 4 +
2 דניאל בן אור 3050 12 8 3 -
3 האמריקאים 2881 4 18 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 9
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 BITO 2729 16 10 4 +
2 דובוני לא אכפת לי 2885 13 13 3 -
3 קאבלירס 3168 11 17 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 10
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 M.S.Y.E Basketball 3044 14 6 4 +
2 הצלפים 2865 11 8 3 -
3 יובל שחם 3061 3 14 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 11
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 street boys 2718 17 10 4 +
2 איתי אלדר 2878 16 18 3 -
3 שלושת המוסקטרים 2789 15 20 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 12
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הרצליה עילית 2827 16 8 3 +
2 גורילות 2883 9 9 3 -
3 the shoters 3189 10 18 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 13
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 האריות האדומים 2767 13 3 4 +
2 Buzzer beater 3102 13 8 3 -
3 עלה יהוד 3121 2 17 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 14
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הגלדיאטורים 2715 25 10 4 +
2 המסריחים 2755 16 10 3 -
3 עידו פלאי 2858 2 23 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 15
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הגריזלים 2810 28 11 6 +
2 שם מקורי 3140 26 20 5 +
3 הטפרים 3142 19 21 4 -
4 בן צבי 2860 10 31 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

1/8 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 המיקמקים 2969 6 4 2 +
2 טומקה 2742 8 2 2 +
3 Dream Team 3122 11 4 2 +
4 הפוטטנים של צ'יקו 2806 9 4 2 +
5 street boys 2718 11 3 2 +
6 הרצליה עילית 2827 8 6 2 +
7 האריות האדומים 2767 8 3 2 +
8 הגלדיאטורים 2715 6 5 2 +
9 הוינרים 2895 2 8 1 -
10 נהרי ליאם 2838 4 6 1 -
11 אין שם 4 2798 4 9 1 -
12 המקובלות 2787 4 11 1 -
13 BITO 2729 6 8 1 -
14 M.S.Y.E Basketball 3044 3 11 1 -
15 הגריזלים 2810 5 6 1 -
16 שם מקורי 3140 3 8 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 8 | הצג משחקים

1/4 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 המיקמקים 2969 7 6 2 +
2 טומקה 2742 6 4 2 +
3 street boys 2718 10 9 2 +
4 האריות האדומים 2767 12 8 2 +
5 Dream Team 3122 4 6 1 -
6 הפוטטנים של צ'יקו 2806 6 7 1 -
7 הרצליה עילית 2827 8 12 1 -
8 הגלדיאטורים 2715 9 10 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 4 | הצג משחקים

1/2 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 street boys 2718 8 7 2 +
2 האריות האדומים 2767 7 6 2 +
3 המיקמקים 2969 6 7 1 -
4 טומקה 2742 7 8 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 האריות האדומים 2767 7 5 2 +
2 street boys 2718 5 7 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | הצג משחקים