בוגרים

מוקדמות

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 היי טק זון 2371 67 49 8 +
2 Smack dat 2365 57 39 7 +
3 התפוזים 2359 46 52 6 -
4 אלעד אזולאי 2380 25 40 5 -
5 אלה שיזכו 2327 40 55 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 2
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 וואלק זיו 2297 48 30 8 +
2 עד מתי BT 2530 43 44 7 +
3 kyc 2599 53 42 6 -
4 המכסחים 2481 31 43 5 -
5 תומר פישל 2527 33 49 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 3
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 אריות שמשון 2415 65 16 8 +
2 ברירת מחדל 2294 58 18 7 +
3 two and a half men 2369 47 16 6 -
4 הפועל עולם 2518 0 60 5 -
5 התנינים 2653 0 60 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 4
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 BSK 2473 46 26 8 +
2 איצוגל 2625 50 34 7 +
3 לוס בנדידוס 2413 29 25 6 -
4 צוות פפאיה 2358 29 44 5 -
5 מתנחלים חסרי כבוד 2550 27 52 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 5
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 לינברו והחבר'ה 2628 51 23 8 +
2 Team Hodor 2552 46 22 7 +
3 שיקגו 2493 17 31 6 -
4 הנגרים 2320 25 36 5 -
5 הטריו 2572 19 46 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 6
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 אלון לא בתול 2607 44 23 8 +
2 הצדיקים 2441 39 26 7 +
3 MAGIC TRIO 2262 30 33 6 -
4 פנתרי הרעם 2598 20 39 5 -
5 black mambas המהמבות השחורות 2608 22 34 4 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 7
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הקשישים 2609 33 16 6 +
2 ג'נוב 2329 30 26 5 +
3 נקניקיות חמות 2661 21 24 4 -
4 ברל'נד 2366 11 29 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 8
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 זקני השבט 2612 40 22 6 +
2 ITO 2707 31 24 5 +
3 Grasshopper 2614 22 32 4 -
4 קרמרמן 2621 17 32 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

1/8 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 Smack dat 2365 14 9 2 +
2 היי טק זון 2371 11 7 2 +
3 אריות שמשון 2415 12 11 2 +
4 BSK 2473 18 13 2 +
5 אלון לא בתול 2607 13 9 2 +
6 הצדיקים 2441 10 9 2 +
7 זקני השבט 2612 10 6 2 +
8 ITO 2707 17 14 2 +
9 עד מתי BT 2530 7 11 1 -
10 וואלק זיו 2297 9 14 1 -
11 ברירת מחדל 2294 13 18 1 -
12 איצוגל 2625 11 12 1 -
13 לינברו והחבר'ה 2628 9 10 1 -
14 Team Hodor 2552 9 13 1 -
15 הקשישים 2609 14 17 1 -
16 ג'נוב 2329 6 10 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 8 | הצג משחקים

1/4 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 Smack dat 2365 13 7 2 +
2 היי טק זון 2371 10 9 2 +
3 אלון לא בתול 2607 17 13 2 +
4 זקני השבט 2612 13 3 2 +
5 אריות שמשון 2415 7 13 1 -
6 BSK 2473 9 10 1 -
7 הצדיקים 2441 3 13 1 -
8 ITO 2707 13 17 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 4 | הצג משחקים

1/2 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 אלון לא בתול 2607 8 6 2 +
2 זקני השבט 2612 17 14 2 +
3 Smack dat 2365 6 8 1 -
4 היי טק זון 2371 14 17 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 אלון לא בתול 2607 13 11 2 +
2 זקני השבט 2612 11 13 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | הצג משחקים