ילדים ז

מוקדמות

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 גל 2710 24 1 4 +
2 אאא"א 2427 21 4 3 -
3 החומוסייה של שבדל 2444 0 40 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 2
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 The ankles breakers 2390 25 19 6 +
2 צלפי הגבעה 2457 25 17 5 +
3 אורי בן-דרור 2504 17 21 4 -
4 האשכנזים 2489 12 22 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים
בית 3
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 יוגב ברנר 2331 15 12 3 +
2 הפטישים ממעלה 2542 16 17 3 -
3 מכבי צהלה 2620 16 18 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 4
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 SPLASH BROTHERS 2249 18 13 4 +
2 ארבעת המופלאים 2278 14 14 3 -
3 הדרדסים 2287 14 19 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 5
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 שלושת המוסקטרים 2623 20 9 4 +
2 M.O.T.I 2423 11 17 3 -
3 4 לאפות 2382 9 14 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 6
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 7
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 basketboys 2484 16 8 4 +
2 בנימין 2695 14 14 3 -
3 טלטאביז 2245 11 19 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 8
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 אולסטאר 2470 20 6 4 +
2 טריפל רויאל 2555 15 15 3 -
3 הבשלנים 2556 9 23 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 9
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 street boys 2259 22 13 4 +
2 הגמדים מרעננה 2383 12 10 3 -
3 accelerate 2343 9 20 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 10
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הממזרים 2304 22 8 4 +
2 הבולדוגים של לפלר 2295 17 17 3 -
3 RMD MOOVES 2268 10 24 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 11
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 מטה אשר 2281 19 6 4 +
2 קרנפים 2272 9 13 3 -
3 תותחי השרון 2469 6 15 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 12
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הגברים בשחור 2449 18 6 2 +
2 זהבה ושלושת הדובים 2264 10 16 2 -
3 אביתר ובניו בע"מ 2662 7 13 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 13
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 השדים הכתומים 2421 21 6 4 +
2 הקיבוצניקים 2461 10 16 3 -
3 הבנגמינטונים 2324 7 16 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 14
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 הנחשים 2517 26 6 4 +
2 The Ball Hoopers 2266 12 16 3 -
3 תותחים 2344 2 18 2 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 1 | הצג משחקים
בית 15
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 מנצחים היום 2549 30 16 6 +
2 סנדרסוני 2472 18 19 5 +
3 Street Team 2296 14 18 4 -
4 הקשישים 2353 12 21 3 -
ליגה (סבוב אחד) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

1/8 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 The ankles breakers 2390 6 3 2 +
2 יוגב ברנר 2331 10 5 2 +
3 basketboys 2484 14 5 2 +
4 אולסטאר 2470 5 3 2 +
5 street boys 2259 4 2 2 +
6 מטה אשר 2281 13 4 2 +
7 השדים הכתומים 2421 6 5 2 +
8 הנחשים 2517 8 5 2 +
9 גל 2710 5 10 1 -
10 צלפי הגבעה 2457 3 6 1 -
11 SPLASH BROTHERS 2249 3 5 1 -
12 שלושת המוסקטרים 2623 5 14 1 -
13 הממזרים 2304 4 13 1 -
14 הגברים בשחור 2449 2 4 1 -
15 סנדרסוני 2472 5 6 1 -
16 מנצחים היום 2549 5 8 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 8 | הצג משחקים

1/4 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 יוגב ברנר 2331 9 6 2 +
2 אולסטאר 2470 13 6 2 +
3 street boys 2259 11 5 2 +
4 השדים הכתומים 2421 11 10 2 +
5 The ankles breakers 2390 6 13 1 -
6 basketboys 2484 6 9 1 -
7 מטה אשר 2281 10 11 1 -
8 הנחשים 2517 5 11 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 4 | הצג משחקים

1/2 גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 יוגב ברנר 2331 8 3 2 +
2 street boys 2259 9 5 2 +
3 אולסטאר 2470 5 9 1 -
4 השדים הכתומים 2421 3 8 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | מספר מעפילות מהבית: 2 | הצג משחקים

גמר

בית 1
מקום קבוצה קלעה ספגה נקודות העפילה
1 street boys 2259 13 1 2 +
2 יוגב ברנר 2331 1 13 1 -
נוק אאוט (מנצח ממשיך מפסיד יוצא) | הצג משחקים